Kontakt os

Mølballe A/S

Europavej 9
8990 Fårup

 

Tel +45 87 82 42 00
info@molballe.dk

www.molballe.dk

 

Find os på vores sociale medier:

Skriv til os

Medarbejdere

 Kalle Aaquist

Kalle Aaquist

Indehaver / Salg

+45 20 68 87 13
kalle@molballe.dk

Michael Dal

Michael Dal

Indkøbsansvarlig

+ 45 51 17 14 45
michael@molballe.dk

Kasper Frank Larsen

Kasper Frank Larsen

Ordrebehandler

Sven Aaquist

Sven Aaquist

Reklamationsanvarlig

+45 20 68 87 04
sven@molballe.dk

Birgitte Thorup Helgren

Birgitte Thorup Helgren

Ordrebehandler

+45 26 77 34 74
birgitte@molballe.dk

Lasse Michael Jensen

Lasse Michael Jensen

Teknisk tegner

+45 26 77 34 70
lasse@molballe.dk

 Allan Mogensen

Allan Mogensen

'

+ 45 26 77 34 75
allan@molballe.dk

Emma A. Simonsen

Emma A. Simonsen

Handelselev

+ 45 24 75 41 00
emma@molballe.dk

Mølballe A/S

Europavej 9
8990 Fårup
Danmark

Vores mål er at tilbyde inspirerende og kreative bordpladeløsninger skræddersyet efter kundernes drømme”

Se vores produkter